Round 41
Bisminster Battalion 2–0 Whitby Warriors
Clarkson Pirates 1–4 PB Polar Bears
Pelmanby Penguins 0–6 Hanseong Stingrays
Castleton Vikings 4–6 Mercury Hornets
Nafferton Panthers 2–1 Kuiper Jets
Taylor Torpedoes 5–4 Eastmoor Archers
Deacon Thunder 1–6 Kincester Kraken
Harlby Hawks 5–2 West Grinstead Wasps
Tow Law Bears 2–3 Longstoke Lions (0–2 SO)
Dyas Stiks 4–2 Savona Sport
Newcastle Leopards 4–2 Craitish Cosmos
NV Devils 2–1 Plennomorets Chetgavan (2–1 SO)
Round 42
Clarkson Pirates 6–5 Bisminster Battalion (2–0 SO)
Hanseong Stingrays 4–5 Whitby Warriors
PB Polar Bears 10–7 Pelmanby Penguins
Eastmoor Archers 3–8 Castleton Vikings
Mercury Hornets 4–3 Kuiper Jets
Taylor Torpedoes 1–2 Nafferton Panthers
Harlby Hawks 2–3 Tow Law Bears
Kincester Kraken 3–4 Longstoke Lions
West Grinstead Wasps 3–4 Deacon Thunder
Craitish Cosmos 2–5 Savona Sport
NV Devils 2–7 Dyas Stiks
Plennomorets Chetgavan 4–5 Newcastle Leopards
Round 43
Craitish Cosmos 5–3 PB Polar Bears
Dyas Stiks 2–3 Pelmanby Penguins
Newcastle Leopards 1–2 Bisminster Battalion (0–1 SO)
NV Devils 7–6 Whitby Warriors (OT)
Plennomorets Chetgavan 2–5 Hanseong Stingrays
Savona Sport 6–3 Clarkson Pirates
Deacon Thunder 1–6 Nafferton Panthers
Harlby Hawks 1–2 Kuiper Jets
Kincester Kraken 4–2 Eastmoor Archers
Longstoke Lions 4–3 Taylor Torpedoes
Tow Law Bears 3–5 Castleton Vikings
West Grinstead Wasps 2–5 Mercury Hornets
Round 44
Craitish Cosmos 6–1 Bisminster Battalion
Dyas Stiks 5–1 Hanseong Stingrays
Newcastle Leopards 3–1 Clarkson Pirates
NV Devils 3–4 Pelmanby Penguins
Plennomorets Chetgavan 0–3 Whitby Warriors
Savona Sport 3–4 PB Polar Bears
Deacon Thunder 7–2 Taylor Torpedoes
Harlby Hawks 5–1 Castleton Vikings
Kincester Kraken 1–5 Nafferton Panthers
Longstoke Lions 5–4 Eastmoor Archers
Tow Law Bears 1–3 Mercury Hornets
West Grinstead Wasps 1–7 Kuiper Jets
Round 45
Bisminster Battalion 0–2 Kuiper Jets
Clarkson Pirates 2–4 Eastmoor Archers
Hanseong Stingrays 1–2 Castleton Vikings
PB Polar Bears 3–1 Taylor Torpedoes
Pelmanby Penguins 2–5 Mercury Hornets
Whitby Warriors 3–2 Nafferton Panthers (1–0 SO)
Deacon Thunder 3–2 Craitish Cosmos (1–0 SO)
Harlby Hawks 8–4 Plennomorets Chetgavan
Kincester Kraken 1–3 Newcastle Leopards
Longstoke Lions 1–2 Dyas Stiks
Tow Law Bears 2–1 Savona Sport (1–0 SO)
West Grinstead Wasps 9–5 NV Devils
Round 46
Bisminster Battalion 6–1 Taylor Torpedoes
Clarkson Pirates 2–3 Nafferton Panthers
Hanseong Stingrays 3–6 Kuiper Jets
PB Polar Bears 3–4 Castleton Vikings
Pelmanby Penguins 3–4 Eastmoor Archers
Whitby Warriors 4–2 Mercury Hornets
Deacon Thunder 3–4 Plennomorets Chetgavan (0–2 SO)
Harlby Hawks 3–1 Dyas Stiks
Kincester Kraken 1–3 Savona Sport
Longstoke Lions 3–2 Craitish Cosmos
Tow Law Bears 5–2 NV Devils
West Grinstead Wasps 3–4 Newcastle Leopards (0–2 SO)
Round 47
Bisminster Battalion 3–1 Pelmanby Penguins
Hanseong Stingrays 1–3 PB Polar Bears
Whitby Warriors 2–3 Clarkson Pirates (1–2 SO)
Kuiper Jets 1–3 Taylor Torpedoes
Mercury Hornets 2–3 Eastmoor Archers
Nafferton Panthers 4–1 Castleton Vikings
Kincester Kraken 5–2 West Grinstead Wasps
Longstoke Lions 4–0 Harlby Hawks
Tow Law Bears 3–2 Deacon Thunder
Craitish Cosmos 3–0 Plennomorets Chetgavan
Dyas Stiks 1–4 Newcastle Leopards
Savona Sport 4–2 NV Devils
Round 48
Clarkson Pirates 4–6 Pelmanby Penguins
Hanseong Stingrays 3–4 Bisminster Battalion
PB Polar Bears 2–5 Whitby Warriors
Eastmoor Archers 2–3 Kuiper Jets (0–1 SO)
Mercury Hornets 1–2 Nafferton Panthers
Taylor Torpedoes 0–2 Castleton Vikings
Harlby Hawks 0–4 Deacon Thunder
Kincester Kraken 5–4 Tow Law Bears
West Grinstead Wasps 2–3 Longstoke Lions (0–1 SO)
Craitish Cosmos 4–5 Dyas Stiks
NV Devils 2–3 Newcastle Leopards
Plennomorets Chetgavan 3–4 Savona Sport
Round 49
Bisminster Battalion 5–2 PB Polar Bears
Clarkson Pirates 2–4 Hanseong Stingrays
Pelmanby Penguins 4–2 Whitby Warriors
Castleton Vikings 1–5 Kuiper Jets
Nafferton Panthers 4–2 Eastmoor Archers
Taylor Torpedoes 3–7 Mercury Hornets
Deacon Thunder 2–3 Longstoke Lions
Harlby Hawks 2–1 Kincester Kraken
Tow Law Bears 5–3 West Grinstead Wasps
Dyas Stiks 8–1 Plennomorets Chetgavan
Newcastle Leopards 3–2 Savona Sport
NV Devils 3–2 Craitish Cosmos
Round 50
Hanseong Stingrays 4–2 Pelmanby Penguins
PB Polar Bears 4–1 Clarkson Pirates
Whitby Warriors 1–5 Bisminster Battalion
Eastmoor Archers 4–2 Taylor Torpedoes
Kuiper Jets 3–12 Nafferton Panthers
Mercury Hornets 2–4 Castleton Vikings
Kincester Kraken 8–2 Deacon Thunder
Longstoke Lions 3–7 Tow Law Bears
West Grinstead Wasps 4–2 Harlby Hawks
Craitish Cosmos 6–2 Newcastle Leopards
Plennomorets Chetgavan 1–3 NV Devils
Savona Sport 6–3 Dyas Stiks