Round 11
Plennomorets Chetgavan 3–8 Bisminster Battalion
Craitish Cosmos 2–2 Clarkson Pirates (3–2 OT)
NV Devils 1–5 Hanseong Stingrays
Dyas Stiks 2–5 PB Polar Bears
Savona Sport 6–0 Pelmanby Penguins
Newcastle Leopards 4–4 Whitby Warriors (4–5 OT)
Longstoke Lions 0–4 Castleton Vikings
Tow Law Bears 6–4 Eastmoor Archers
Deacon Thunder 3–3 Kuiper Jets (0–1 SO)
Harlby Hawks 1–5 Mercury Hornets
West Grinstead Wasps 2–11 Nafferton Panthers
Kincester Kraken 4–3 Taylor Torpedoes
Round 12
Dyas Stiks 3–6 Bisminster Battalion
NV Devils 5–8 Clarkson Pirates
Craitish Cosmos 2–1 Hanseong Stingrays
Plennomorets Chetgavan 2–5 PB Polar Bears
Newcastle Leopards 1–3 Pelmanby Penguins
Savona Sport 6–6 Whitby Warriors (2–0 SO)
Deacon Thunder 2–4 Castleton Vikings
West Grinstead Wasps 2–4 Eastmoor Archers
Longstoke Lions 3–6 Kuiper Jets
Kincester Kraken 0–3 Mercury Hornets
Tow Law Bears 1–5 Nafferton Panthers
Harlby Hawks 7–1 Taylor Torpedoes
Round 13
Bisminster Battalion 5–2 Clarkson Pirates
Whitby Warriors 2–5 Hanseong Stingrays
Pelmanby Penguins 5–4 PB Polar Bears
Castleton Vikings 4–3 Eastmoor Archers
Kuiper Jets 7–8 Mercury Hornets
Nafferton Panthers 2–4 Taylor Torpedoes
Deacon Thunder 1–2 West Grinstead Wasps
Longstoke Lions 3–5 Kincester Kraken
Tow Law Bears 6–2 Harlby Hawks
Savona Sport 1–6 Craitish Cosmos
Dyas Stiks 3–0 NV Devils
Newcastle Leopards 7–6 Plennomorets Chetgavan
Round 14
Pelmanby Penguins 6–5 Bisminster Battalion
Clarkson Pirates 3–6 Whitby Warriors
PB Polar Bears 1–2 Hanseong Stingrays
Castleton Vikings 2–3 Nafferton Panthers
Eastmoor Archers 4–6 Mercury Hornets
Taylor Torpedoes 2–0 Kuiper Jets
Deacon Thunder 0–2 Tow Law Bears
Harlby Hawks 6–5 Longstoke Lions
West Grinstead Wasps 3–7 Kincester Kraken
Plennomorets Chetgavan 2–4 Craitish Cosmos
Newcastle Leopards 7–2 Dyas Stiks
NV Devils 2–3 Savona Sport
Round 15
Bisminster Battalion 5–6 Hanseong Stingrays
Pelmanby Penguins 3–1 Clarkson Pirates
Whitby Warriors 3–6 PB Polar Bears
Castleton Vikings 4–4 Taylor Torpedoes (5–4 OT)
Kuiper Jets 2–3 Eastmoor Archers
Nafferton Panthers 3–2 Mercury Hornets
Deacon Thunder 5–4 Harlby Hawks
Longstoke Lions 3–1 West Grinstead Wasps
Tow Law Bears 3–4 Kincester Kraken
Dyas Stiks 5–3 Craitish Cosmos
Newcastle Leopards 3–2 NV Devils
Savona Sport 4–4 Plennomorets Chetgavan (5–4 OT)
Round 16
Hanseong Stingrays 6–3 Clarkson Pirates
PB Polar Bears 1–4 Bisminster Battalion
Whitby Warriors 3–3 Pelmanby Penguins (2–1 SO)
Eastmoor Archers 1–1 Nafferton Panthers (1–2 OT)
Kuiper Jets 4–6 Castleton Vikings
Mercury Hornets 2–1 Taylor Torpedoes
Kincester Kraken 4–7 Harlby Hawks
Longstoke Lions 4–2 Deacon Thunder
West Grinstead Wasps 3–4 Tow Law Bears
Craitish Cosmos 1–2 NV Devils
Plennomorets Chetgavan 2–6 Dyas Stiks
Savona Sport 2–5 Newcastle Leopards
Round 17
Deacon Thunder 5–4 Whitby Warriors
Harlby Hawks 1–4 Hanseong Stingrays
Kincester Kraken 5–6 Clarkson Pirates (0–1 SO)
Longstoke Lions 5–3 Pelmanby Penguins
Tow Law Bears 0–4 PB Polar Bears
West Grinstead Wasps 3–4 Bisminster Battalion
Craitish Cosmos 4–3 Taylor Torpedoes
Dyas Stiks 3–2 Eastmoor Archers
Newcastle Leopards 3–4 Kuiper Jets
NV Devils 4–7 Mercury Hornets
Plennomorets Chetgavan 3–5 Nafferton Panthers
Savona Sport 5–4 Castleton Vikings (OT)
Round 18
Deacon Thunder 4–3 Pelmanby Penguins
Harlby Hawks 3–1 Clarkson Pirates
Kincester Kraken 5–9 Hanseong Stingrays
Longstoke Lions 2–3 Whitby Warriors
Tow Law Bears 2–3 Bisminster Battalion
West Grinstead Wasps 0–4 PB Polar Bears
Craitish Cosmos 2–3 Mercury Hornets
Dyas Stiks 3–6 Nafferton Panthers
Newcastle Leopards 2–1 Castleton Vikings (2–1 SO)
NV Devils 4–3 Taylor Torpedoes (2–1 SO)
Plennomorets Chetgavan 3–7 Eastmoor Archers
Savona Sport 4–2 Kuiper Jets
Round 19
Bisminster Battalion 4–3 Whitby Warriors
Clarkson Pirates 6–8 PB Polar Bears
Pelmanby Penguins 3–4 Hanseong Stingrays
Castleton Vikings 4–3 Mercury Hornets
Nafferton Panthers 3–4 Kuiper Jets (2–3 SO)
Taylor Torpedoes 5–4 Eastmoor Archers
Deacon Thunder 1–5 Kincester Kraken
Harlby Hawks 1–3 West Grinstead Wasps
Tow Law Bears 5–3 Longstoke Lions
Dyas Stiks 6–2 Savona Sport
Newcastle Leopards 0–5 Craitish Cosmos
NV Devils 4–3 Plennomorets Chetgavan
Round 20
Clarkson Pirates 1–2 Bisminster Battalion
Hanseong Stingrays 6–3 Whitby Warriors
PB Polar Bears 2–3 Pelmanby Penguins
Eastmoor Archers 1–5 Castleton Vikings
Mercury Hornets 1–4 Kuiper Jets
Taylor Torpedoes 2–5 Nafferton Panthers
Harlby Hawks 4–3 Tow Law Bears
Kincester Kraken 2–3 Longstoke Lions (0–2 SO)
West Grinstead Wasps 1–7 Deacon Thunder
Craitish Cosmos 5–1 Savona Sport
NV Devils 2–7 Dyas Stiks
Plennomorets Chetgavan 4–6 Newcastle Leopards