Round 31
Bisminster Battalion 1–3 PB Polar Bears
Clarkson Pirates 4–5 Hanseong Stingrays (OT)
Pelmanby Penguins 2–3 Whitby Warriors (0–1 SO)
Castleton Vikings 4–2 Kuiper Jets
Nafferton Panthers 5–1 Eastmoor Archers
Taylor Torpedoes 1–6 Mercury Hornets
Deacon Thunder 2–0 Longstoke Lions
Harlby Hawks 2–7 Kincester Kraken
Tow Law Bears 3–0 West Grinstead Wasps
Dyas Stiks 3–4 Plennomorets Chetgavan
Newcastle Leopards 2–1 Savona Sport
NV Devils 3–4 Craitish Cosmos
Round 32
Hanseong Stingrays 7–1 Pelmanby Penguins
PB Polar Bears 8–4 Clarkson Pirates
Whitby Warriors 3–4 Bisminster Battalion (0–1 SO)
Eastmoor Archers 3–2 Taylor Torpedoes
Kuiper Jets 1–4 Nafferton Panthers
Mercury Hornets 2–3 Castleton Vikings
Kincester Kraken 1–6 Deacon Thunder
Longstoke Lions 2–3 Tow Law Bears
West Grinstead Wasps 1–6 Harlby Hawks
Craitish Cosmos 4–3 Newcastle Leopards (2–1 SO)
Plennomorets Chetgavan 2–1 NV Devils
Savona Sport 2–4 Dyas Stiks
Round 33
Deacon Thunder 1–5 Bisminster Battalion
Harlby Hawks 1–3 Whitby Warriors
Kincester Kraken 6–2 PB Polar Bears
Longstoke Lions 3–0 Clarkson Pirates
Tow Law Bears 2–3 Pelmanby Penguins (OT)
West Grinstead Wasps 1–3 Hanseong Stingrays
Craitish Cosmos 4–1 Eastmoor Archers
Dyas Stiks 2–6 Castleton Vikings
Newcastle Leopards 3–2 Nafferton Panthers
NV Devils 2–6 Kuiper Jets
Plennomorets Chetgavan 5–6 Mercury Hornets
Savona Sport 4–1 Taylor Torpedoes
Round 34
Deacon Thunder 4–3 Clarkson Pirates
Harlby Hawks 4–1 Pelmanby Penguins
Kincester Kraken 1–3 Bisminster Battalion
Longstoke Lions 2–8 PB Polar Bears
Tow Law Bears 1–2 Hanseong Stingrays
West Grinstead Wasps 3–4 Whitby Warriors (OT)
Craitish Cosmos 4–3 Nafferton Panthers
Dyas Stiks 2–4 Mercury Hornets
Newcastle Leopards 4–3 Taylor Torpedoes
NV Devils 5–6 Castleton Vikings (1–2 SO)
Plennomorets Chetgavan 3–2 Kuiper Jets (2–0 SO)
Savona Sport 6–2 Eastmoor Archers
Round 35
Bisminster Battalion 1–3 Clarkson Pirates
Pelmanby Penguins 2–3 PB Polar Bears
Whitby Warriors 4–5 Hanseong Stingrays (0–2 SO)
Castleton Vikings 6–2 Eastmoor Archers
Kuiper Jets 2–1 Mercury Hornets (1–0 SO)
Nafferton Panthers 10–2 Taylor Torpedoes
Deacon Thunder 3–6 West Grinstead Wasps
Longstoke Lions 1–4 Kincester Kraken
Tow Law Bears 5–4 Harlby Hawks (2–1 SO)
Dyas Stiks 4–3 NV Devils (1–0 SO)
Newcastle Leopards 6–4 Plennomorets Chetgavan
Savona Sport 3–2 Craitish Cosmos
Round 36
Clarkson Pirates 1–3 Whitby Warriors
PB Polar Bears 3–4 Hanseong Stingrays
Pelmanby Penguins 3–1 Bisminster Battalion
Castleton Vikings 1–2 Nafferton Panthers (0–1 SO)
Eastmoor Archers 2–3 Mercury Hornets
Taylor Torpedoes 2–4 Kuiper Jets
Deacon Thunder 1–6 Tow Law Bears
Harlby Hawks 1–2 Longstoke Lions
West Grinstead Wasps 2–0 Kincester Kraken
Newcastle Leopards 1–5 Dyas Stiks
NV Devils 0–4 Savona Sport
Plennomorets Chetgavan 2–3 Craitish Cosmos
Round 37
Bisminster Battalion 4–1 Eastmoor Archers
Clarkson Pirates 4–1 Mercury Hornets
Hanseong Stingrays 5–2 Taylor Torpedoes
PB Polar Bears 2–5 Nafferton Panthers
Pelmanby Penguins 5–6 Kuiper Jets (0–1 SO)
Whitby Warriors 4–3 Castleton Vikings
Deacon Thunder 2–3 Savona Sport
Harlby Hawks 4–1 Craitish Cosmos
Kincester Kraken 1–2 NV Devils
Longstoke Lions 1–4 Newcastle Leopards
Tow Law Bears 5–2 Plennomorets Chetgavan
West Grinstead Wasps 4–7 Dyas Stiks
Round 38
Bisminster Battalion 3–2 Nafferton Panthers
Clarkson Pirates 2–0 Taylor Torpedoes
Hanseong Stingrays 2–1 Mercury Hornets
PB Polar Bears 3–4 Eastmoor Archers
Pelmanby Penguins 1–2 Castleton Vikings
Whitby Warriors 0–3 Kuiper Jets
Deacon Thunder 2–3 Newcastle Leopards
Harlby Hawks 6–0 NV Devils
Kincester Kraken 2–4 Craitish Cosmos
Longstoke Lions 7–8 Savona Sport (0–2 SO)
Tow Law Bears 5–6 Dyas Stiks (0–1 SO)
West Grinstead Wasps 2–0 Plennomorets Chetgavan
Round 39
Bisminster Battalion 2–1 Hanseong Stingrays
Pelmanby Penguins 4–3 Clarkson Pirates
Whitby Warriors 3–2 PB Polar Bears
Castleton Vikings 3–4 Taylor Torpedoes
Kuiper Jets 5–4 Eastmoor Archers
Nafferton Panthers 6–5 Mercury Hornets (OT)
Deacon Thunder 4–0 Harlby Hawks
Longstoke Lions 5–4 West Grinstead Wasps
Tow Law Bears 1–2 Kincester Kraken
Dyas Stiks 3–1 Craitish Cosmos
Newcastle Leopards 3–0 NV Devils
Savona Sport 10–1 Plennomorets Chetgavan
Round 40
Hanseong Stingrays 5–1 Clarkson Pirates
PB Polar Bears 1–4 Bisminster Battalion
Whitby Warriors 1–2 Pelmanby Penguins
Eastmoor Archers 1–5 Nafferton Panthers
Kuiper Jets 2–4 Castleton Vikings
Mercury Hornets 3–4 Taylor Torpedoes (2–3 SO)
Longstoke Lions 2–3 Deacon Thunder
Kincester Kraken 6–2 Harlby Hawks
West Grinstead Wasps 2–3 Tow Law Bears (OT)
Craitish Cosmos 3–0 NV Devils
Plennomorets Chetgavan 3–5 Dyas Stiks
Savona Sport 3–1 Newcastle Leopards