06 May 2015, 05:04 am
Premier League
Champions: Tow Law FC
Champions' League: Bohemian Rhapsodies, May Wanderers
EMUFA Cup: Mercury City
Relegated: Mullen Albion, Queen Athletic
Second League
Champions: Innuendo FC
Play-offs: A Kind of Magic, Kuiper Town FC
Relegation play-off: Show Must Go On
Relegated: A Night at the Football
Third League
Champions: Breakthru FC
Play-offs: Mercury Phoenix
Relegated: Hammond Rangers, One Vision
Conference National
Champions: Fulditch United
Play-offs: Dunleigh Eagles, Dissingham Town, Hawking Black Holes, Coulomb Chargers
Relegated: Bisminster Harriers, Yorkwell Town, Hunall FC
Conference North
Champions: FC Henscar
Play-offs: Mercury City Messengers, Besford Town
Relegation play-off: Palefield Town
Relegated: The World's Worst Club
Conference South
Champions: Railminster Robins
Play-offs: Upton FC, Erdethorne FC
Relegation play-off: Ashbee Bay Rockets
Relegated: DaeZoom Dragons
North Mercury Championship
Champions: Adlington Rovers
Play-off: Innmanby FC
Relegated: Charlestone Athletic, Uplaw City FC, Argarth Town
South Mercury Championship
Champions: Chesborough Town
Play-off: Sutton Keshurst Town
Relegated: Dynamo Deacon Reserves, West Grinstead FC Reserves, Deacon City
Eastern League
Champions: Victoria Glory FC
Play-offs: Goguryeo Giants, Steadham Rangers
Northern Amateur Football League
Champions: Copeth Town
Play-offs: Yoldham Athletic, Winley Wanderers
Southern League
Champions: Ingleton Town
Play-offs: Calmont FC, Ealdorborough Athletic
Champions: Tow Law FC
Champions' League: Bohemian Rhapsodies, May Wanderers
EMUFA Cup: Mercury City
Relegated: Mullen Albion, Queen Athletic
Second League
Champions: Innuendo FC
Play-offs: A Kind of Magic, Kuiper Town FC
Relegation play-off: Show Must Go On
Relegated: A Night at the Football
Third League
Champions: Breakthru FC
Play-offs: Mercury Phoenix
Relegated: Hammond Rangers, One Vision
Conference National
Champions: Fulditch United
Play-offs: Dunleigh Eagles, Dissingham Town, Hawking Black Holes, Coulomb Chargers
Relegated: Bisminster Harriers, Yorkwell Town, Hunall FC
Conference North
Champions: FC Henscar
Play-offs: Mercury City Messengers, Besford Town
Relegation play-off: Palefield Town
Relegated: The World's Worst Club
Conference South
Champions: Railminster Robins
Play-offs: Upton FC, Erdethorne FC
Relegation play-off: Ashbee Bay Rockets
Relegated: DaeZoom Dragons
North Mercury Championship
Champions: Adlington Rovers
Play-off: Innmanby FC
Relegated: Charlestone Athletic, Uplaw City FC, Argarth Town
South Mercury Championship
Champions: Chesborough Town
Play-off: Sutton Keshurst Town
Relegated: Dynamo Deacon Reserves, West Grinstead FC Reserves, Deacon City
Eastern League
Champions: Victoria Glory FC
Play-offs: Goguryeo Giants, Steadham Rangers
Northern Amateur Football League
Champions: Copeth Town
Play-offs: Yoldham Athletic, Winley Wanderers
Southern League
Champions: Ingleton Town
Play-offs: Calmont FC, Ealdorborough Athletic